+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
24. listopadu 2016 • 23:32

Plzeň skolila EXTRAparáda. Perotti šokoval výjimečnou fintou

Autor:
TOP VIDEA
Češi z NHL o Nečasovi po draftu: Je to teprve začátek, ať se daří, hlásí Voráček a spol. Češi z NHL o Nečasovi po draftu: Je to teprve začátek, ať se daří, hlásí Voráček a spol.
Schick: Pokud dopadnou testy dobře, budu se hlásit na přípravu v Juventusu Schick: Pokud dopadnou testy dobře, budu se hlásit na přípravu v Juventusu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Krutý výsledek, nicméně potvrzující ohromnou italskou kvalitu. Viktorii Plzeň na hřišti AS Řím v utkání Evropksé ligy definitivně položila až třetí branka z dílny Diega Perottiho. Argentiský šikula předvedl zcela výjimečnou fintu zvanou "rabona" - efektním kopem za nohou překvapil Kozáčika a nasměroval domácí k výhře 4:1. Naopak pro Západočechy to znamenalo smutné K.O. znamenající vyřazení z pohárové Evropy.Plzeň od začátku čelila ohromné ofenzivní síle. Kvalitě, se kterou se hráči českého mistra ani náhodou doma nesetkají. Běžným zákonům se vymykal kousek Diega Perottiho.

Argentinský záložník vystřídal v 63. minutě Iturbeho a postaral se o jeden z klíčových momentů zápasu. Branku, která klidně může kandidovat na jeden z nejhezčích gólů roku.

Perotti se dostal s míčem na roh plzeňského vápna. Bráněný dvěma hostujícími hráči, každý čekal centr před branku. Jenže Perotti si přehodil míč pod nohu, pravačkou krátce švihl a vyslal dloubáček na Kozáčika.

Zkoprnělý plzeňský gólman neměl šanci reagovat a míč skončil v síti. Balon možná lehce tečoval bránící Matějů, i tak ale šlo o výjimečný kousek.

Perotti vyzkoušel kop zvaný "rabona", opravdovou fotbalovou lahůdku. "Je to důkaz extratřídy, na téhle úrovni jsem to v mistrovském utkání málokde viděl," ocenil krásnou branku ve studiu České televize bývalý trenér Viktorie Plzeň Karel Krejčí.

Hráči AS Řím jsou směrem dopředu famózní. Povedla se už první branka Edina Džeka, autora hattricku. Bosenský snajpr bleskovou zasekávačkou posadil na zem dotírajícího Kovaříka a následně míč poslal ze značného úhlu do šibenice.

Plzeň na italské půdě prohrála vysoko 1:4, výsledek znamená vyřazení z evropských pohárů. Perotti vyjma úžasné branky stihl i nahrát na závěrečnou branku Edinu Džekovi.