21. dubna 2017 • 08:01

Strach o Zlatana! Prohnul si koleno, skučel bolestí. Možná má po sezoně

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN: Baroš táhne Liberec - už není rychlý, ale je chytrý a pracuje s tělem RENTGEN: Baroš táhne Liberec - už není rychlý, ale je chytrý a pracuje s tělem
NEJ zákroky Premier League: Čech dal stopku Mahrezovi, Butland jako superman NEJ zákroky Premier League: Čech dal stopku Mahrezovi, Butland jako superman
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeho tým postoupil do semifinále Evropské ligy, přesto byl plný starostí. Trenér Manchesteru United José Mourinho totiž možná přišel na delší dobu o klíčového muže. Útočník Zlatan Ibrahimovic se ošklivě zranil a s bolestivou grimasou musel střídat. Pokud se potvrdí vážnější poranění, United přijdou o nejlepšího střelce minimálně do konce sezony.Ibrahimovicova pekelná chvíle přišla v posledních vteřinách základní hrací doby. Švédský kanonýr vyskočil na míč, který si chtěl zpracovat na prsa. Při dopadu si ale prohnul koleno na pravé noze a skončil na zemi.

Útočník United, kterého jen tak nějaká drobnost opravdu neskolí, se tentokrát na trávníku svíjel a dokonce bolestí křičel. Hned bylo jasné, že tohle nebude jen nepříjemný šrám. Zlatan nakonec odmítl nosítka, ale musel hned střídat.

Nemusíme zdůrazňovat, že zranění kolene je jedno z těch nejzákeřnějších ve fotbale. Ibrahimovic musí nejdřív samozřejmě podstoupit podrobná vyšetření, ale první informace hovoří o tom, že má nejspíš po sezoně. A pokud by šlo o křížový vaz, bude to ještě mnohem horší.

VIDEO | Ibrahimovic se ošklivě zranil

Sám trenér United José Mourinho byl po utkání skeptický. „Pro mě je každé zranění nepříjemné. Nevím, jak moc je to vážné, nejsem doktor. Ale nevypadá to dobře,“ tvrdil.

Portugalského kouče může alespoň těšit forma Marcuse Rahforda. Mladý útočník rozhodl duel s Anderlechtem v prodloužení a navázal tak na výborný výkon proti Chelsea, kde se také jednou trefil. Zlatanova ztráta by přesto bolela hodně.

Zlatan Ibrahimovic utrpěl nepříjemné zranění
Zlatan Ibrahimovic utrpěl nepříjemné zranění