+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2008 • 19:03

Slavia s Aston Villou asi v televizi nebude

Autor:
Záložník Slavie Tavares v aktobatické pozici
TOP VIDEA
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík
VŠECHNA VIDEA ZDE

První zápas Slavie v Poháru UEFA s Aston Villou nebude zřejmě vysílat žádná z českých televizí. Vedení klubu se zatím nedohodlo s žádnou stanicí, protože se mu nabízené částky zdály neodpovídající.Slavia přivítá anglický klub ve čtvrtek 6. listopadu v Edenu.

"Nejvyšší nabídka přibližně odpovídala ceně čtyř stovek vstupenek na toto utkání, což rozhodně nepovažujeme za adekvátní," řekl dnes na klubovém webu slávistický mluvčí Ondřej Zlámal.

Cena vstupenek na duel s Aston Villou se pohybovala od 600 do 1100 korun. Stadion pro 21 tisíc diváků už je na zápas vyprodán.

"Domníváme se, že minimálně Česká televize jako veřejnoprávní médium by měla svým divákům vyjít vstříc a dát klubu adekvátní nabídku," dodal Zlámal s tím, že o utkání projevil i britský kanál Channel 5.

Utkání s Aston Villou je prvním vystoupením Slavie v základní skupině Poháru UEFA. Dalšími soupeři červenobílých jsou Žilina, Hamburk a Ajax.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze