+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2008 • 19:03

Slavia s Aston Villou asi v televizi nebude

Autor:
Záložník Slavie Tavares v aktobatické pozici
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

První zápas Slavie v Poháru UEFA s Aston Villou nebude zřejmě vysílat žádná z českých televizí. Vedení klubu se zatím nedohodlo s žádnou stanicí, protože se mu nabízené částky zdály neodpovídající.Slavia přivítá anglický klub ve čtvrtek 6. listopadu v Edenu.

"Nejvyšší nabídka přibližně odpovídala ceně čtyř stovek vstupenek na toto utkání, což rozhodně nepovažujeme za adekvátní," řekl dnes na klubovém webu slávistický mluvčí Ondřej Zlámal.

Cena vstupenek na duel s Aston Villou se pohybovala od 600 do 1100 korun. Stadion pro 21 tisíc diváků už je na zápas vyprodán.

"Domníváme se, že minimálně Česká televize jako veřejnoprávní médium by měla svým divákům vyjít vstříc a dát klubu adekvátní nabídku," dodal Zlámal s tím, že o utkání projevil i britský kanál Channel 5.

Utkání s Aston Villou je prvním vystoupením Slavie v základní skupině Poháru UEFA. Dalšími soupeři červenobílých jsou Žilina, Hamburk a Ajax.
Klasická verze
Mobilní verze