+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. listopadu 2008 • 16:41

Slavia proti Aston Ville v televizi? Možná

Autor:
Radost hráčů pražské Slavie po vítězství nad Brnem
TOP VIDEA
Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali
SESTŘIH: Hannover - Leverkusen 4:4. Střelecká show! Krásné branky i kiksy obrany SESTŘIH: Hannover - Leverkusen 4:4. Střelecká show! Krásné branky i kiksy obrany
VŠECHNA VIDEA ZDE

Naděje, že čeští televizní diváci uvidí čtvrteční zápas Poháru UEFA mezi fotbalisty pražské Slavie a Aston Villy, stále žije. Se Slavií začala jednat stanice Nova Sport.Česká televize údajně nabízela, že z Edenu vyrobí přenos, který Slavia může prodat zahraničním zájemcům a dostane 200 tisíc korun, což vedení klubu odmítlo.

"S televizí Nova jednáme, je to jediná česká stanice, která vyjádřila přání tento atraktivní zápas vysílat. A my jsme velmi nakloněni k tomu, abychom se domluvili," řekl Rosen.

"Čtvrteční zápas je výjimečnou událostí. Slavia je jediným českým zástupcem v pohárech, vede ligu. Chceme, aby tahle událost byla i výjimečně oceněna," uvedl v tiskovém prohlášení generální ředitel klubu Petr Doležal.

Rosen dodal, že Slavia by byla spokojena s bezplatnou výrobou signálu a částkou půl milionu korun, což Česká televize neakceptovala. Slavia tak zadala výrobu televizního signálu externí firmě a přenos prodá minimálně anglickému kanálu Channel 5.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, Slavia, villa, UEFAKlasická verze
Mobilní verze