+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. července 2011 • 12:02

Plzeň dneska nevysíláme, hlásí české televize

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Plzně zahajují dnes boj o Ligu mistrů tak trochu v utajení. Jejich první duel s Pjunikem Jerevan (17:00) žádná česká televize nevysílá, ačkoliv do nabídky by se hodil. Domácí liga ještě nezačala, a tak je program klubového fotbalu pustý.„Zajímali jsme se o to, ale nedomluvili jsme se. Důvodem byly pro nás vysoké finanční požadavky,“ řekl Marek Kindernay, šéf Nova Sportu.

Dnešní utkání budeme od 17:00 sledovat v podrobné online reportáži na iSport.cz

Cena takového přenosu se většinou pohybuje v řádech statisíců, obvykle do půl milionu korun. Nova Sport přitom společně s ČT má pro Česko práva na vysílání Ligy mistrů.

„Práva se vztahují ale až na poslední čtvrté předkolo. Z toho si budeme moci zvolit kterýkoliv duel kromě toho, který si vybere ČT,“ dodal Kindernay.

Plzeňští fotbalisté na tréninku den před klíčovým utkáním v Jerevanu. S tamějším Pjunikem se střetnou dnes od 17:00.
Plzeňští fotbalisté na tréninku den před klíčovým utkáním v Jerevanu. S tamějším Pjunikem se střetnou dnes od 17:00.

Také Jiří Ponikelský, výkonný ředitel sportovního kanálu ČT4, měl zájem z Arménie vysílat. „Ztroskotali jsme na technických problémech, je to zkrátka jiný kraj,“ tvrdí.

„Vyslali jsme do Jerevanu štáb a ze zápasu bude reportáž. Odvysíláme také plzeňskou odvetu,“ slíbil s tím, že má zájem o co nejvíce zápasů českých týmů v předkolech evropských pohárů.

Odveta se hraje v úterý 19. července od 20 hodin.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze