Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. srpna 2015 • 11:55

ZNÁMKOVÁNÍ Plzně: Petržela dřel na nic, zklamal Limberský i útok

Slavia - BATE Borisov: Škoda proměnil penaltu, Slavia šla do vedení 1:0 Slavia - BATE Borisov: Škoda proměnil penaltu, Slavia šla do vedení 1:0
Bouře na hřišti! Takhle Prague Black Panthers slavili triumf v Czech Bowlu Bouře na hřišti! Takhle Prague Black Panthers slavili triumf v Czech Bowlu

Fotbalisté Plzně se musí oklepat z jedné z nejtěžších facek ve své kariéře. Po slibné výhře 2:1 na půdě Maccabi Tel Aviv se Viktorii v domácí odvetě třetího předkola Ligy mistrů vidina milionářské soutěže vypařila během sedmi minut druhého poločasu. Kdo v dresu Plzně obstál a kdo zklamal? Projděte si známkování deníku Sport.

Projděte si v galerii jednotlivé hráče a jejich známky (10 je nejvyšší, 1 nejhorší). Jan Kopic a Jan Holenda nebyli hodnoceni, hráli příliš krátce