+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. srpna 2015 • 12:43

Fanoušek na Letné hajloval do kamery! Tam se někdo zbláznil, divil se Bosák

Autor: ,
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před zápasem na Spartě panovaly obavy spíš z divokých fanoušků CSKA Moskva, kterých do Prahy dorazilo kolem pěti stovek. Odveta 3. předkola Ligy mistrů se nakonec odehrála z tohoto pohledu v klidu. Největší úlet utkání ale předvedl jeden domácí příznivec, který přímo v televizním přenosu zahajloval.Na konci poločasové přestávky ještě panovala na Letné dobrá nálada. Český vicemistr vedl 2:1 a měl blíž k postupu, než ho ve zbytku zápasu ztratil. Televizní kamery si krátce před výkopem všímaly fanoušků, kteří si užívali slibně rozjetý zápas.

Zaměřily se i na dvojici fanoušků ve sparťanských dresech, kteří se rukama bili do prsou a užívali si příjemný letní fotbalový večer. Zničehonic se však za ně postavil polonahý mladík a s pohledem upřeným do kamery zahajloval!

Rychle přišel střih, ale tento krátký moment zaskočil i komentátora ČT Jaromíra Bosáka. „Ale ten pozdrav tedy nevím. Tam se někdo regulérně zbláznil,“ divil se fanouškovi s nacistickým pozdravem.

Jak závažné následky může mít podobné chování pro tohoto jedince, není jasné. Klub bude záznam utkání teprve podrobně rozebírat.

Fanoušek CSKA Moskva slaví jeden z gólů svého týmu proti Spartě
Fanoušek CSKA Moskva slaví jeden z gólů svého týmu proti Spartě

 Klasická verze
Mobilní verze