+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. listopadu 2008 • 02:00

Mourinho: To byly Vánoce (předčasné)

Autor:
Šibalský trenér Interu Milán José Mourinho
TOP VIDEA
PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu? PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu?
SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nasázeli tři góly a tři další připravili. Přesto museli v zápase Ligy mistrů s Famagustou skousnout remízu. Fotbalisté Interu Milán totiž na Kypru rozdávali dárky – tedy tři brankové nahrávky domácím a remízu 3:3.Portugalský trenér Interu José Mourinho tak mohl jen uznale kývat hlavou a popřát Famagustě »šťastný a veselý«.

„Inter spáchal úplné harakiri,“ komentují úterní představení milánského velkoklubu italské deníky a už pro něj mají i novou přezdívku korespondující se zoufalou obranou – děravá banda.

Za to šéf »děravců« Mourinho ohodnotil divokou přestřelku poměrně s nadhledem: „Když započítám i Cambiassův neuznaný gól a tři vlastňáky, tak jsme dnes dali sedm branek.“

Největším tragédem zápasu se stal obránce Interu Nicolas Burdisso. První gól Kypřanů zařídil epesní malou domu, kterou obhodil vlastního brankaře, a při třetí brance souboj o balon ani tak nevypustil, jako se ho spíš skoro ani nezúčastnil.

Poslední dáreček domácím naservíroval Cambiasso, když při snaze odhlavičkovat míč od brány trefil hlavu protihráče, od které balón putoval rovnou do sítě. „Byly to opravdové dárky, ačkoliv Vánoce jsou ještě daleko,“ shrnul nešťastný zápas Mourinho.
Klasická verze
Mobilní verze