29. října 2008 • 14:20

Kdo nahradí Uličného? Možná Lavička

Autor:
Trenér Sparty Vítězslav Lavička
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka bodoval pohotovou reakcí nohou NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka bodoval pohotovou reakcí nohou
BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teprve ve středu vedení klubu 1. FC Brno oficiálně oznámilo odvolání trenéra Petra Uličného, ale hned v ten samý den začalo jednat o nové tváři. Spekuluje se o několika jménech včetně Vítězslava Lavičky, nedávného kouče Sparty.Vyhazovy trenérů v sezoně
4. kolo
Č. Budějovice: Kmoch -> Tobiáš

5. kolo
Žižkov: Griga -> Csaplár

7. kolo
Zlín: Mazura -> Minář*

9. kolo
Plzeň: Šilhavý -> Vrba
Sparta: Lavička -> Chovanec

11. kolo
Brno: Uličný -> ?

*Pozn.: Minář vede tým Zlína prozatímně, mužstvo by měl v listopadu převzít Stanislav Levý.
Petr Uličný ve funkci trenéra brněnského celku skončil kvůli nepříznivým výsledkům - čtěte víc. V posledních šesti zápasech vyhrálo Brno pouze jednou. A pohár trpělivosti přetekl po remíze 1:1 s Českými Budějovicemi.

Nyní se spekuluje o tom, kdo Uličného nahradí. Nového trenéra by mělo Brno představit do týdne. „S někým už jednáme,“ nechal se slyšet Pros.

Vedení klubu má na stole dvě varianty: buďto angažuje zkušeného trenéra, nebo se týmu chopí mladý, perspektivní a ambiciózní trenér.

Podle zákulisních informací je ve hře několik jmen. Mluví se třeba o Miroslavu Beránkovi či Jaroslavu Šilhavém. Ale nejčastěji se skloňuje jméno bývalého kouče pražské Sparty Vítězslava Lavičky.

Vyloučena není ani možnost, že by se týmu ujal trenér a zároveň nynější sportovní ředitel klubu Karel Jarůšek, který již na lavičce Brna působil.

Než se však rozhodne o postu trenéra prvního týmu, povede mužstvo dosavadní Uličného asistent Aleš Křeček. Jeho svěřence už v neděli čeká duel na hřišti Slavie.

Fotbalový trenér Petr Uličný.Fotbalový trenér Petr Uličný.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze