+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. října 2008 • 14:20

Kdo nahradí Uličného? Možná Lavička

Autor:
Trenér Sparty Vítězslav Lavička
TOP VIDEA
TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata
SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Real Madrid 0:3. Klidná výhra, Ramos byl vyloučen
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teprve ve středu vedení klubu 1. FC Brno oficiálně oznámilo odvolání trenéra Petra Uličného, ale hned v ten samý den začalo jednat o nové tváři. Spekuluje se o několika jménech včetně Vítězslava Lavičky, nedávného kouče Sparty.



Vyhazovy trenérů v sezoně
4. kolo
Č. Budějovice: Kmoch -> Tobiáš

5. kolo
Žižkov: Griga -> Csaplár

7. kolo
Zlín: Mazura -> Minář*

9. kolo
Plzeň: Šilhavý -> Vrba
Sparta: Lavička -> Chovanec

11. kolo
Brno: Uličný -> ?

*Pozn.: Minář vede tým Zlína prozatímně, mužstvo by měl v listopadu převzít Stanislav Levý.
Petr Uličný ve funkci trenéra brněnského celku skončil kvůli nepříznivým výsledkům - čtěte víc. V posledních šesti zápasech vyhrálo Brno pouze jednou. A pohár trpělivosti přetekl po remíze 1:1 s Českými Budějovicemi.

Nyní se spekuluje o tom, kdo Uličného nahradí. Nového trenéra by mělo Brno představit do týdne. „S někým už jednáme,“ nechal se slyšet Pros.

Vedení klubu má na stole dvě varianty: buďto angažuje zkušeného trenéra, nebo se týmu chopí mladý, perspektivní a ambiciózní trenér.

Podle zákulisních informací je ve hře několik jmen. Mluví se třeba o Miroslavu Beránkovi či Jaroslavu Šilhavém. Ale nejčastěji se skloňuje jméno bývalého kouče pražské Sparty Vítězslava Lavičky.

Vyloučena není ani možnost, že by se týmu ujal trenér a zároveň nynější sportovní ředitel klubu Karel Jarůšek, který již na lavičce Brna působil.

Než se však rozhodne o postu trenéra prvního týmu, povede mužstvo dosavadní Uličného asistent Aleš Křeček. Jeho svěřence už v neděli čeká duel na hřišti Slavie.

Fotbalový trenér Petr Uličný.Fotbalový trenér Petr Uličný.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram







Klasická verze
Mobilní verze