+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2008 • 21:45

Teplicím za rasismus nic nehrozí

Autor:
Kapitán Teplic Verbíř odehrává míč před forvardem Mladé Boleslavi.
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney
TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teplicím už nehrozí žádný postih za projevy rasismu v hledišti. Část jeho fanoušků v ligovém utkání s Mladou Boleslaví bučela na soupeřovy hráče tmavé pleti Mendyho a Sylvestreho.Disciplinární komise dnes po prostudování podkladů k případu od severočeského celku rozhodla, že proti němu nezahájí řízení. Komise přihlédla i k tomu, že šlo o první podobný případ na stadionu Na Stínadlech.

"Obdrželi jsme od Teplic i soubor opatření, která mají zajistit, že se podobné incidenty nebudou opakovat," uvedl po dnešním jednání šéf disciplinární komise Alexander Károlyi.

Podle něj zástupci klubu významně napomohli vyřešení incidentu, neboť už několik dnů po utkání jednotlivce identifikovali a předali policistům, kteří je v současné době vyšetřují. Teplice čekají na ukončení šetření, poté je vedení připraveno na provinilce podat trestní oznámení.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze