+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2008 • 21:45

Teplicím za rasismus nic nehrozí

Autor:
Kapitán Teplic Verbíř odehrává míč před forvardem Mladé Boleslavi.
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
Olomouc - Plzeň: Jan Káňa se předvedl, dal Hollwegovi tvrdý hit Olomouc - Plzeň: Jan Káňa se předvedl, dal Hollwegovi tvrdý hit
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teplicím už nehrozí žádný postih za projevy rasismu v hledišti. Část jeho fanoušků v ligovém utkání s Mladou Boleslaví bučela na soupeřovy hráče tmavé pleti Mendyho a Sylvestreho.Disciplinární komise dnes po prostudování podkladů k případu od severočeského celku rozhodla, že proti němu nezahájí řízení. Komise přihlédla i k tomu, že šlo o první podobný případ na stadionu Na Stínadlech.

"Obdrželi jsme od Teplic i soubor opatření, která mají zajistit, že se podobné incidenty nebudou opakovat," uvedl po dnešním jednání šéf disciplinární komise Alexander Károlyi.

Podle něj zástupci klubu významně napomohli vyřešení incidentu, neboť už několik dnů po utkání jednotlivce identifikovali a předali policistům, kteří je v současné době vyšetřují. Teplice čekají na ukončení šetření, poté je vedení připraveno na provinilce podat trestní oznámení.
Klasická verze
Mobilní verze