+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. listopadu 2008 • 05:00

Šmicer versus Berger. Je jasno!

Autor:
Vladimír Šmicer, střelec dvou gólů proti Spartě
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparta je na dně, Slavia na vrcholu. A stejně jsou na tom i jejich hlavní tváře. Letenský záložník Patrik Berger (34) a útočník z Edenu Vladimír Šmicer (35).Slavná fotbalová dvojčata (v dobách, kdy spolu kopali v Liverpoolu, jim fanoušci říkali Paddy a Vlady) žijí nyní každý v jiném světě. Sparťan se souží a týmu moc nepomáhá, zato slávista válí a jeho mužstvo také. V čem je svému klubu Šmicer prospěšný? A v čem Berger?

Produktivita
0:1
Jasná záležitost. Šmicer v lize skóroval třikrát (z toho dvakrát proti Spartě), na góly i nahrává. Prostě je nebezpečný. To Berger se trefil jen v domácím poháru, v lize dokonce zahodil penaltu.

Image
0:2
Slavii nabíjí Šmicerův nemizící úsměv. A ten jako by se přenášel i do hry. Útočník je vidět, rozdává interview. Zakaboněný Berger se schovává v ústraní, rozhovory často odmítá.

Idol žen
1:2
Snad jediná disciplína, v níž boduje vyhlášený krasavec Berger, který vyhrával i ankety o nejpřitažlivějšího Čecha. Ale pozor na elegána Šmicera! Také on dozajista boduje.

Budoucnost

1:3
Slavia už chystá pro svou hvězdu pozici v managementu klubu. Šmicer by měl být inteligencí a otevřeností úspěšný. Bergerovo budoucí spojení se Spartou je nejisté.

Povaha
1:4
Hlavní rozdíl. Berger je tvrdohlavý individualista. Vždyť na EURO 1996 chtěl odjet domů kvůli tomu, že nebyl v jednom utkání v základní sestavě. Proti tomu stojí Šmicer, pravý fotbalový klaďas.

Témata:  sport, fotbal, šmicer, berger

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze