+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. listopadu 2008 • 20:17

Lavička nabídku Brna nepřijal!

Autor:
Vítězslav Lavička
TOP VIDEA
PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu? PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu?
SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý trenér pražské Sparty Vítězslav Lavička odmítl nabídku trénovat fotbalisty Brna. Vedení klubu se s ním dnes sešlo, ale na spolupráci se strany nedohodly.Bylo proto rozhodnuto, že brněnské mužstvo po odvolání trenéra Petra Uličného povede minimálně do konce podzimní části sezony dosavadní asistent Aleš Křeček společně s Rostislavem Horáčkem.

"Bohužel jsme se na angažmá (s Vítězslavem Lavičkou) nedohodli. Po odvolání ve Spartě se zatím na další pokračování trenérské kariéry necítí a chce si vzít delší přestávku. Moc mě to mrzí, neboť právě Lavička byl trenérem, který splňoval naše představy," řekl ČTK majoritní vlastník brněnského klubu Roman Pros, který prý nabídl Lavičkovi nadstandardní podmínky.

Ve zbývajících čtyřech kolech podzimní části tak povede mužstvo dosavadní asistent Křeček.

"Rozhodli jsme se, že nebudeme spěchat na řešení a tým povede v roli trenéra Aleš Křeček," dodal Pros.

Témata:  sport, fotbal, lavička, brno, ProsKlasická verze
Mobilní verze