+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. listopadu 2008 • 09:26

Je to neomluvitelné, vědí slávisté

Autor:
TOP VIDEA
Jandač nominoval na dvojutkání se Slovenskem 14 nováčků. Chceme je vidět a dát jim šanci, říká Jandač nominoval na dvojutkání se Slovenskem 14 nováčků. Chceme je vidět a dát jim šanci, říká
LIGA NARUBY: pusa pro Ben Chaima, docent Hušbauer a zidanovka proti Baníku LIGA NARUBY: pusa pro Ben Chaima, docent Hušbauer a zidanovka proti Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Tahle cesta za obhajobou titulu nevede. Slávisté odevzdali vyhraný zápas. V poločase vedli v Českých Budějovicích bez problémů 2:0, ale druhý poločas prakticky neexistovali. Domácí excelovali.„Neumím si to vysvětlit. Je to neomluvitelné, trestuhodné,“ klopil hlavu Marek Jarolím, nejlepší slávista v utkání. Jeden gól dal, na druhý přihrál. „Jenže to znamená jenom bod,“ klopil hlavu. Stejně jako jeho spoluhráči.

„Některé situace jsme řešili strašně lehkovážně a přepouštěli jsme tím domácím aktivitu,“ zlobil se na své hráče trenér Karel Jarolím.

Šíma: Chyběly dva centimetry>>>

Úroveň hry Slavie klesla poté, co byl střídán Tavares. Po jeho odchodu slávisté dvakrát inkasovali. „Ale nebylo to tím, že odešel Mickäel. Tím to nebylo. On si tam hrál sám pro sebe. Ztrácel míče. Měl sice zraněný nárt, ale to ho neomlouvá. Takovou hru si dovolit nemůže. Bylo to nezodpovědné,“ zhodnotil Jarolím výkon svého hráče.

Hlavičkový souboj mezi slávistickým Krajčíkem a budějovickým Sedláčkem
Hlavičkový souboj mezi slávistickým Krajčíkem a budějovickým Sedláčkem


Navíc domácí tým po změně stran předváděl ve srovnání s prvním poločasem diametrálně odlišný výkon. „Velkou zásluhu na tom měli střídající hráči Hudson a Stráský,“ odhalil své tajné zbraně domácí trenér Pavel Tobiáš. „Mohli jsme dát i třetí gól, ale to by pro Slavii bylo příliš kruté,“ dodal kouč.

Slavia málem přišla o všechno>>>


Slávistům navíc evidentně po těžkém zápase s Aston Villou docházely síly. „Na to se nechci vymlouvat. My si teď všechno rozebereme,“ naznačil trenér Jarolím, že má svým hráčům co vytknout. Čeká kabinu pořádný řev? „To přece není o křiku. Udělali jsme chyby, které si rozebereme,“ doprovodil klidný Jarolímův hlas velmi přísný pohled.

Je jasné, že rozbor utkání nebude žádný kabaret.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze