+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
20. července 2009 • 12:49

Bohemians Praha definitivně míří na Strahov

Autor:
Strahovský stadion.
TOP VIDEA
SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Tottenham 4:1. Jasná výhra lídra, dva góly dal Sterling SESTŘIH Premier League: Manchester City - Tottenham 4:1. Jasná výhra lídra, dva góly dal Sterling
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Bohemians Praha budou hrát domácí zápasy definitivně na pražském Strahově. Střížkovský klub se nedohodl na prodloužení smlouvy s Viktorií Žižkov, na jejímž stadionu působil v uplynulé sezoně.ČTK to potvrdil sportovní ředitel klubu Josef Jícha.

Loňský ligový nováček si na žižkovský stadion rychle zvykl, pod televizní věží uhrál 29 z celkových 34 získaných bodů. Střížkovští ale nepovažují přesun na Strahov za velký problém. "Zvykli jsme si na stadion na Žižkově, tak si zvykneme i na Strahov. Pro nás je to furt stejné, pořád v podstatě hrajeme venku," uvedl Jícha.

Bohemians by se na Strahov stěhovali, i kdyby dál působili na Žižkově. Viktoria totiž nemá vyhřívaný trávník a podle červnové dohody z ligového shromáždění musejí kluby odehrát poslední dvě podzimní kola a první čtyři jarní utkání na vyhřívané ploše.

"Aspoň si na Strahov rychleji zvykneme," podotkl Jícha. Neobává se ani úbytku fanoušků, jimž se na "nepopulární" Strahov obvykle příliš nechce. "Zajistíme jim dopravu," dodal.

Bohemians na Strahově poprvé nastoupí v neděli proti Olomouci, už v minulé sezoně se zde však představili proti Příbrami.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze