+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle je překvapení! Pražští rivalové Sparta a Slavia si mezi sebou vymění hráče! Na Letnou míří záložník Petr Trapp. Ve Spartě bude hostovat, zatím není jisté, jestli na půl roku, nebo na celou sezonu.„Oba kluby jednají o smlouvě, řeší se, jestli to bude na půlroční hostování, což preferuje Slavia, nebo na rok,“ potvrdil Sportu Ondrej Chovanec, hráčův manažer. „Je to blízko dohodě,“ dodal.

Sparta shání defenzivního záložníka, protože na start nové sezony má k dispozici pouze Luboše Huška.

Jiří Kladrubský je dlouhodobě zraněný a Juraj Kucka, který by na tomto místě mohl také zaskočit, zůstává mimo hru déle, než se původně očekávalo. „Šéftrenér Sparty (Jozef Chovanec) má o něj velký zájem,“ uvedl agent.

Trapp přišel do Slavie v průběhu zimní přestávky, vinou zranění ale nastoupil na jaře jen šestkrát. A protože si trenér Karel Jarolím přivedl v létě tuniského reprezentanta Hocina Ragueda, nezbylo by na něj místo.

Červenobílí chtěli bývalého hráče Plzně nejprve prodat, ale podle informací Sportu se Sparta zajímala pouze o hostování.

Trapp už je slávistou.
Trapp už je slávistou.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, Trapp, Slavia, Sparta
 Klasická verze
Mobilní verze