+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. března 2010 • 16:22

Smejkal se odvolal, v Teplicích hrát nechce

Autor:
Hlavičkový souboj Šihlana s teplickým Smejkalem.
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
CELÝ SESTŘIH: Villarreal  - Barcelona  0:2. Favorit se prosadil až po vyloučení CELÝ SESTŘIH: Villarreal - Barcelona 0:2. Favorit se prosadil až po vyloučení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalista Michal Smejkal se odvolal proti rozhodnutí arbitrážní komise ČMFS, která minulý pátek rozhodla o platnosti jeho smlouvy v Teplicích. Sám hráč však dál trvá na tom, že mu kontrakt vypršel už na konci minulého kalendářního roku, a se severočeským mužstvem se proto přestal připravovat.Informoval o tom hráčův otec Stanislav Smejkal, který je zároveň právním zástupcem třiadvacetiletého fotbalisty.

Spor nyní bude posuzovat odvolací a revizní komise. "Proti rozhodnutí arbitráže jsme se odvolali, ale dál se v této fázi k věci vyjadřovat nebudeme," řekl Smejkal senior.

S teplickým vedením se prý v pátek po výroku arbitrážní komise spojil, ale Smejkal mladší se k teplickému mužstvu ani poté nevrátil.

"Nedomluvili jsme se," uvedl Smejkal. Podle něj se jeho syn připravuje na základě individuální tréninkového plánu.

Smejkal se pře s teplickým klubem od závěru minulého roku, kdy své působení na Stínadlech ukončil, protože tvrdil, že mu skončila platná smlouva.

Tepličtí však argumentovali tím, že součástí kontraktu byla platná opce ještě na letošní rok, s čímž uspěli i před arbitrážní komisí, byť Smejkal se svým právním zástupcem mají na věc opačný názor.

"Trváme na tom, že opce je neplatná," zdůraznil Smejkal.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze