+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. března 2010 • 19:17

Dva fandy Baníku zadržela brněnská policie

Autor:
Policie vede fanouška Ostravy.
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na fotbalovou bitvu na moravském poli se asi nepodívali! Dva fanoušky ostravského Baníku zadržela v pondělí odpoledne před ligovým zápasem v Brně tamní policie.„Zajistili jsme je pro opakované neuposlechnutí výzvy, takže skončili na policejní služebně,“ řekl pro Blesk.cz mluvčí policie Bohumil Malášek.

Neukázněné příznivce Ostravy zatkli těžkooděnci už na nádraží v Brně-Slatině, kam dorazil rychlík ze severomoravské metropole. A strážci zákona je mohli v režimu zadržení nechat až do konce utkání.

Na ně ze severu Moravy dorazilo asi 300 fandů. Autobusy je převezly z nádraží ke stadionu, kde je čekaly osobní prohlídky a kontrola dokladů.

A některé baníkovce podrobila pořadateli najatá ochranka i dechové zkoušce na alkohol. Jednoho opilého chachara pořadatelé a policisté sundávali ze střechy garáže.


Příznivec Ostravy se na fotbal nepodívá.Příznivec Ostravy se na fotbal nepodívá.

 Klasická verze
Mobilní verze