+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. března 2010 • 20:06

Bohemians protestují kvůli odvolané penaltě

Autor:
Lukáš Zelenka ze Slovácka (vlevo) v souboji s Tomášem Hrdličkou z Bohemians Praha.
TOP VIDEA
RENTGEN: Liberec se spoléhá na ostré beky, proto jde nahoru RENTGEN: Liberec se spoléhá na ostré beky, proto jde nahoru
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení Bohemians Praha si v protestu u komise rozhodčích Českomoravského fotbalového svazu stěžuje na rozhodčího Jiřího Adama. Ten v nedělním utkání se Slováckem ukázal po zákroku hostujícího Urbánka na domácího útočníka Ibeho na značku pokutového kopu, ale vzápětí penaltu odvolal. Zápas skončil nerozhodně 1:1."Byla to jasná penalta. Byla odpískána, ale poté zcela nesmyslně odvolána. Nechápeme proč, možná na pokyn pomezního rozhodčího, ale ten situaci určitě neviděl lépe než Adam. Body nám to nevrátí, ale protest podat musíme," řekl sekretář a manažer střížkovského klubu Vladimír Rosenberger.

Ke sporné situaci došlo po hodině hry "záchranářského" duelu týmů z chvostu tabulky.

Domácí rozehráli standardní situaci a Ibemu chyběly jen centimetry, aby rybičkou zasáhl centrovaný míč. Rozhodčí hned poté ukázal na penaltu, zřejmě za Urbánkův faul, ale po chvíli svůj verdikt odvolal.

"Nevím, co se tam dělo okolo té penalty, ale byla jasná. Hráč hostů Ibeho držel," uvedl na pozápasové tiskové konferenci střížkovský kouč Jaromír Jindráček.

Témata:  sport, fotbal, bohemians, praha
 Klasická verze
Mobilní verze