+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Jiří Jarošík, další možná posila fotbalové Sparty
TOP VIDEA
SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví
SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boj o dvě místa stoperů, který před letní přípravou na Spartě vyhlásili, může narůst do kolosálních rozměrů. Letenští totiž vábí Jiřího Jarošíka, který skončil v Realu Zaragoza.Třiatřicetiletý defenzivní univerzál, který už ve Spartě působil, by se tak stal další hrozbou zejména pro nejstaršího ze současného stoperského tria, Tomáše Řepku.

Jarošík se nehodlá vrátit do Zaragozy, která je ve finančních problémech a dost dluží i jemu. Sám zatím preferuje zahraniční angažmá, avšak tvrdí, že ho zatím žádné neoslovilo. A pokud to tak zůstane, kývne Letenským.„Zhruba jednou za týden se mi někdo ze Sparty ozve a ptá se, co je nového. Nechci o ní mluvit jako o záložní variantě, ale mám to tak dané. Na prvním místě je zahraničí, a kdyby to nevyšlo, pak Sparta,“ přibližuje svoje myšlenkové pochody.

Podle informací deníku Sport už dokonce Jarošík z Letné dostal předběžné finanční obrysy případné smlouvy a byl s nimi nadmíru spokojený.

Co by to však znamenalo pro muže, kteří mají za sebou boj o stoperská místa na rakouském soustředění? Jarošík by mohl být překážkou zejména pro Tomáše Řepku, který v přípravě nehrál v top formě, a navíc je evidentní, že v sedmatřiceti se blíží soumrak jeho působení na Letné.

Celý článek a také rozhovor s Jiřím Jarošíkem čtěte v sobotním deníku Sport!

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, jarošík, Sparta, řepka
 Klasická verze
Mobilní verze