+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
2. května 2017 • 14:03

Jankto pro Sport Góóól: Smlouva v Udine? Nic nekončí, ale teprve začíná

Autor:
TOP VIDEA
Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude
Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dal gól Buffonovi, Hartovi či Handanovičovi. Trefil se při debutu v Udine i v reprezentaci. Vychovala ho Slavia, ale radost začal rozdávat až v Itálii. Právě výborné výkony v Serii A vynesly Jakuba Jankta až do reprezentace. Skoro by se dalo říct nová hvězda českého fotbalu. On to tak nevidí. „Jsem normální kluk,“ říká v rozhovoru pro květnový Sport Góóól.Arsenal, italské kluby a další. Zájem o 21letého českého reprezentanta, který září v dresu Udine, je obrovský. Klub musel urychleně reagovat. V dubnu mu nabídl novou smlouvu a Jankto souhlasil. Obě strany si sice plácly, ale nebojte, na doživotí v Udine rozhodně nezůstane.

Jakub Jankto prodloužil smlouvu s Udine
Jakub Jankto prodloužil smlouvu s Udine

„Jsem ambiciózní člověk. Je to další krok v mé kariéře. Novou smlouvou pro mě nic nekončí, spíš naopak,“ reaguje talentovaný fotbalista.

Jeho budoucnost je dle jeho slov otevřená. „Neznamená, že když jsem podepsal smlouvu, budu hrát v příští sezoně za Udine. Pokud se objeví nabídka, bude zajímavá pro klub i pro mě, tak se nebráním odchodu,“ dodal.

O čem také Jankto mluvil:

- odchod z ČR už v 18 letech

- Zájem Arsenalu a spol.

- Jak zvládá italský jazyk?

- Čí dres by chtěl mít doma?

- Jak nachytal Zemanovu Pescaru

Kromě velkého rozhovoru s Jakubem Janktem najdete v květnovém vydání Góóólu také čtyři exkluzivní plakáty (Buffon, Isco, Jankto a Lukaku)

Titulní strana magazínu Sport Góóól