+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Ondřej Škvor
9. prosince 2015 • 10:10

Vrba má klauzuli. Co bude dál, uvidíme po EURO, říká Pelta

Budoucnost Pavla Vrby u národního týmu je zatím nejistá
TOP VIDEA
TOP góly 6. kola La Ligy: Carrascův blafák a Rolánova paráda TOP góly 6. kola La Ligy: Carrascův blafák a Rolánova paráda
Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skončí Pavel Vrba po EURO u národního týmu? Deník Sport v přinesl informaci, že reprezentační trenér zvažuje využití výstupní klauzule, protože není na Strahově zcela spokojen a má lákavou nabídku od klubu.Spekulovalo se dokonce o bohatém ruském týmu Zenitu Petrohrad „S asociací nikdo nejednal, ale je pravda, že Pavel Vrba výstupní klauzuli ve své smlouvě má,“ přiznal šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta.

Koučovu budoucnost však v tuto chvíli neřeší. „Je jasné, že na EURO národní mužstvo povede, a co bude dál, uvidíme potom. Má kontrakt ještě na dva roky a já chci, aby zůstal, ať už turnaj dopadne jakkoli,“ prohlásil Pelta.

Nechtěl ani komentovat důvody možné Vrbovy nespokojenosti v současné funkci, třeba pocit zneuznání v souvislosti s projektem akademií nebo touhu po každodenní práci v klubu.

Zda nabídne Vrbovi vylepšenou smlouvu, která by ho přesvědčila o setrvání, nechtěl předseda FAČR komentovat. „Po EURO bude čas bavit se o budoucnosti,“ řekl.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze