+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Ondřej Škvor
9. prosince 2015 • 10:10

Vrba má klauzuli. Co bude dál, uvidíme po EURO, říká Pelta

Budoucnost Pavla Vrby u národního týmu je zatím nejistá
TOP VIDEA
 NEJ zákroky Premier League: Čechův tygří skok pomohl Arsenalu k triumfu v derby NEJ zákroky Premier League: Čechův tygří skok pomohl Arsenalu k triumfu v derby
Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skončí Pavel Vrba po EURO u národního týmu? Deník Sport v přinesl informaci, že reprezentační trenér zvažuje využití výstupní klauzule, protože není na Strahově zcela spokojen a má lákavou nabídku od klubu.Spekulovalo se dokonce o bohatém ruském týmu Zenitu Petrohrad „S asociací nikdo nejednal, ale je pravda, že Pavel Vrba výstupní klauzuli ve své smlouvě má,“ přiznal šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta.

Koučovu budoucnost však v tuto chvíli neřeší. „Je jasné, že na EURO národní mužstvo povede, a co bude dál, uvidíme potom. Má kontrakt ještě na dva roky a já chci, aby zůstal, ať už turnaj dopadne jakkoli,“ prohlásil Pelta.

Nechtěl ani komentovat důvody možné Vrbovy nespokojenosti v současné funkci, třeba pocit zneuznání v souvislosti s projektem akademií nebo touhu po každodenní práci v klubu.

Zda nabídne Vrbovi vylepšenou smlouvu, která by ho přesvědčila o setrvání, nechtěl předseda FAČR komentovat. „Po EURO bude čas bavit se o budoucnosti,“ řekl.

 Klasická verze
Mobilní verze