+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Jan Podroužek
1. června 2016 • 21:07

Dočkal musel střídat, má oteklý kotník. Půjde v Praze na rentgen

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z RAKOUSKA | Skluz, už z dálky bylo vidět, že ne jenom nějaký. Bořek Dočkal se zaklonil bolestí, pak ječel vzteky na Olega Ivanova, který do něj tak nešetrně zajel. Uběhlo jen pár minut, a 27letý záložník musel nuceně slézt ze hřiště. Původní zprávy nejsou černé, Dočkalův kotník ale prý je oteklý.Stalo se po půl hodině hry. Osamocený míč dojížděli dva hráči, Dočkal a Ivanovi. Ruský soupeř byl trošku drzejší, nebo tvrdší, nebo surovější... Těžko soudit, je ale především o to, že český záložník tenhle souboj odnesl vynuceným střídáním.

„Teď nemá cenu kolem toho spekulovat. Bořek podstoupí ve čtvrtek v Praze rentgen, až pak budeme stanovovat diagnózy,“ uvedl k zatím nečitelnému zranění trenér Pavel Vrba.

Vše o EURO 2016 ve Francii najdete ZDE >>> 

Podle některých zpráv je Dočkalův kotník oteklý, nemá jít ale údajně o nic vážného, kvůli čemu by Vrba musel překopávat nominaci.

Víc informací kolem Dočkala vyjede po čtvrtečním rentgenu.

Rosický po výhře nad Ruskem: V naší hře jsou dobré i strašné věci

Čech: Tyčka? Míč strašně zaplaval, málem jsem ho minul

Necid se trefil proti Rusku: Když budu zdravý, jsem připravený dávat góly

 Klasická verze
Mobilní verze