+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. června 2016 • 23:00

Zdrcení Chorvaté o výtržnících: To nebyli naši fanoušci, pos*ali zápas

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví
SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po zápase Česka s Chorvatskem postávali před stadionem v Saint-Étienne chlapíci v šachovnicových dresech a někteří byli v slzách. "To nebyli naši fanoušci. Pos...li celý zápas," říkali k incidentu na konci utkání, když skupina diváků v chorvatském sektoru naházela na hřiště světlice. „Chci se všem omluvit, protože tohle nejsou fanoušci Chorvatska. Těch deset chlapů jsou opravdoví blbci,“ omlouval se jeden z chorvatský fanoušků, který měl velký strach, aby nebyla reprezentace vyloučena z EURO. „Doufáme, že postoupíme a budeme vyhrávat,“ dodal.

Zdrcení chorvatští fans: Tohle nebyli naši fanoušci. Pos...li zápas

Jiní si zase stěžovali na slabá bezpečnostní opatření na stadionu v St. Etienne. „Myslím, že to není vůbec dobré. Pro všechny. Byli jsme v Paříži a bylo to tam na stadionu o hodně lepší. Daleko důkladnější prohlídky,“ nabídl svou zkušenost chorvatský fanoušek.

Většina se však shodla, že řádení fanoušků zkazilo celé utkání. „Dva tři lidi pos… celý zápas. Nikdo ani pořádně neví, jestli jsou to vůbec Chorvati,“ rozčilovali se.

Vše o EURO 2016 ve Francii najdete ZDE >>>

Ivan Rakitič se snaží domluvit rozvášněným chorvatským fanouškům
Ivan Rakitič se snaží domluvit rozvášněným chorvatským fanouškům

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze