+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. června 2016 • 23:00

Zdrcení Chorvaté o výtržnících: To nebyli naši fanoušci, pos*ali zápas

Autor:
TOP VIDEA
Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po zápase Česka s Chorvatskem postávali před stadionem v Saint-Étienne chlapíci v šachovnicových dresech a někteří byli v slzách. "To nebyli naši fanoušci. Pos...li celý zápas," říkali k incidentu na konci utkání, když skupina diváků v chorvatském sektoru naházela na hřiště světlice. „Chci se všem omluvit, protože tohle nejsou fanoušci Chorvatska. Těch deset chlapů jsou opravdoví blbci,“ omlouval se jeden z chorvatský fanoušků, který měl velký strach, aby nebyla reprezentace vyloučena z EURO. „Doufáme, že postoupíme a budeme vyhrávat,“ dodal.

Zdrcení chorvatští fans: Tohle nebyli naši fanoušci. Pos...li zápas

Jiní si zase stěžovali na slabá bezpečnostní opatření na stadionu v St. Etienne. „Myslím, že to není vůbec dobré. Pro všechny. Byli jsme v Paříži a bylo to tam na stadionu o hodně lepší. Daleko důkladnější prohlídky,“ nabídl svou zkušenost chorvatský fanoušek.

Většina se však shodla, že řádení fanoušků zkazilo celé utkání. „Dva tři lidi pos… celý zápas. Nikdo ani pořádně neví, jestli jsou to vůbec Chorvati,“ rozčilovali se.

Vše o EURO 2016 ve Francii najdete ZDE >>>

Ivan Rakitič se snaží domluvit rozvášněným chorvatským fanouškům
Ivan Rakitič se snaží domluvit rozvášněným chorvatským fanouškům

 Klasická verze
Mobilní verze