+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. června 2016 • 10:30

Češi měli po vyřazení problémy. Kvůli mlze nemohli přistát a vraceli se

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z FRANCIE | Byli unavení a zničení po porážce s Tureckem 0:2, která potvrdila vyřazení z evropského šampionátu. Jenže to z pohledu českých fotbalistů nebylo všechno. Po nočním odletu z letiště v Lille, města nedaleko dějiště zápasu v Lens, se do něj neplánovaně vrátili zpátky. Kvůli mlze v Tours, kde měli Češi základnu během evropského šampionátu, letadlo s týmem nemohlo přistát a vracelo se zpátky. Hráči se dostali do Tours až ve středu dopoledne, poté pokračovali do Prahy.Český tým bezprostředně po nevydařeném zápase s Tureckem (0:2) zamířil autobusem z Lens na letiště do Lille. Odtud se mělo pokračovat zhruba do 450 km vzdáleného Tours, kde Češi během šampionátu bydleli, tam přespat a během středy se přesunout domů do Prahy.

Plán ale narušilo nepříznivé počasí. Česká výprava sice odletěla, jenže na trase měla problémy. V Tours byla hustá mlha, která nedovolila na místě určení přistát. Češi se museli vrátit zpátky do Lille, kde strávili noc a do své francouzské základny zamířili až během středečního dopoledne.

Hráči tak po zklamání z konce na evropském šampionátu vstřebávali další komplikace. Do postelí se dostali až nad ránem a po porážce s Tureckem spali hodinu a půl. Do Prahy má letecký speciál dorazit mezi 17:30 - 18:00.

Více o EURO 2016 čtěte ZDE>>>

Ani Milan Škoda nepomohl k zvratu proti Turecku
Ani Milan Škoda nepomohl k zvratu proti Turecku

Hašek: Divák byl zklamán po každém utkání

Vízek o druhém tureckém gólu: Stalo se, čeho jsme se báli

Hašek: Hubník vystoupil tam, kam neměl. Hloupá chyba, tvrdí Vízek

Vízek: Byl to špatný rok pro náš fotbal

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze