+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. června 2015 • 11:36

„Kámoši“ Casillas a De Gea: Vzájemná ignorace, ani se nepozdraví!

Autor:
„Kámoši“ Casillas a De Gea: Vzájemná ignorace, ani se nepozdraví!
TOP VIDEA
Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal
CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 1:1. Hosté mají rekord, padl vlastenec i penalta CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 1:1. Hosté mají rekord, padl vlastenec i penalta
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | To není přátelství, ale velice chladný vztah dvou brankářů a parťáků ve španělské reprezentaci. Iker Casillas a David De Gea se navzájem naprosto ignorují a přehlížejí se. Je za tím chystaný De Geův příchod do Realu Madrid?De Gea přicestoval na trénink španělské reprezentace ve stejný čas jako Casillas. Jenže místo pozdravu se nestřetli ani pohledem. Legendární gólman svého budoucího nástupce naprosto ignoroval.

„Nepozdravili se, ani když stáli vedle sebe a rozdávali autogramy fanouškům,“ všimli si španělští novináři.

De Gea se totiž tlačí na Casillasův post v národním týmu a už na podzim by ho mohl vystrnadit i z branky Realu. S přestupem na Santiago Bernabeu je spojovaný každý den. Prezident klubu Florentino Pérez už se dokonce sešel s hráčovým agentem Jorgem Mendesem.

Casillasovi běží v Realu dvouletá smlouva. A očekává se, že ji dodrží, i kdyby se De Geův transfer vydařil. Jak by ale vypadala jejich každodenní setkání v kabině Realu?

Ve vzájemném ignorování pokračovali oba brankáři i na samotném tréninku...

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze