+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. září 2015 • 12:38

Reprezentace má soupeře pro přípravu. Prověří ji Srbsko a Polsko

Autor: ,
Čeští fotbalisté se v listopadu utkají se Srbskem a Polskem
TOP VIDEA
Jablonec - Sparta: Považanec daroval Šuralovi hattrick – Sparta vede 3:0 Jablonec - Sparta: Považanec daroval Šuralovi hattrick – Sparta vede 3:0
SESTŘIH: Frankfurt - Dortmund 2:2. Borussia ztratila dvoubrankové vedení SESTŘIH: Frankfurt - Dortmund 2:2. Borussia ztratila dvoubrankové vedení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká fotbalová reprezentace, která v neděli postoupila na mistrovství Evropy, odehraje v listopadu přípravný zápas se Srbskem. Duel se pravděpodobně uskuteční v Olomouci. Podle manažera národního týmu Dušana Fitzela se jedná také o utkání s Polskem.Výběr trenéra Pavla Vrby si účast na šampionátu ve Francii zajistil dva zápasy před koncem kvalifikace, takže na přípravu má k dobru i zbývající duely ve skupině s Tureckem a Nizozemskem. "Navíc jednáme o listopadové přípravě se Srbskem, pracovní variantou je, že se uskuteční v Olomouci," řekl na dnešní tiskové konferenci Fitzel.

V jednání je také příprava s Polskem, které ale ještě hraje o postup na Euro. "Kdyby Poláci postoupili do baráže, tak budeme muset najít někoho jiného," uvedl Fitzel, podle kterého chce reprezentace před šampionátem využít všechny dostupné termíny k odehrání přípravných zápasů.

"Na jaro jsme rozhodili sítě a uvidíme, jak to dopadne," prohlásil Fitzel. "Zásadní z tohoto pohledu bude prosincové losování základních skupin mistrovství Evropy, kde se podle losu budou dohadovat přípravné termíny," dodal reprezentační manažer.

 Klasická verze
Mobilní verze