2. října 2015 • 09:51

Vrba doplnil nominaci. Reprezentaci posílí Kopic a Frýdek

Autor:
Martin Frýdek na svůj debut v národním týmu stále čeká.
TOP VIDEA
Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza
Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nominaci české fotbalové reprezentace před závěrečnými zápasy kvalifikace mistrovství Evropy s Tureckem a v Nizozemsku doplnili záložník Jan Kopic z Plzně a univerzál Martin Frýdek ze Sparty. Dnes to oznámil trenér Pavel Vrba, který tak má k dispozici kompletní kádr 23 hráčů.Pětadvacetiletý Kopic má na kontě zatím dva starty za národní tým. O dva roky mladší Frýdek na svůj debut čeká. Poprvé byl nominován na předchozí utkání s Kazachstánem a v Lotyšsku, po kterých si český tým v předstihu zajistil účast na šampionátu ve Francii v příštím roce.

Reprezentace se sejde v pondělí v Praze a proti Turecku nastoupí v sobotu 10. října na Letné. Poslední kvalifikační zápas čeká Vrbův výběr o tři dny později v Amsterodamu.

NOMINACE FOTBALOVÉ REPREZENTACE

Brankáři: Petr Čech (Arsenal, 116/0), Tomáš Vaclík (Basilej, 3/0), Tomáš Koubek (Liberec, 0/0)
Obránci: Theodor Gebre Selassie (Brémy, 31/1), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim, 10/1), Václav Procházka Plzeň 12 0, Mario Holek Sparta 8 0, Michal Kadlec (Fenerbahce Istanbul, 60/8), Marek Suchý (Basilej, 22/0), Filip Novák (Midtjylland, 1/0)
Záložníci: Bořek Dočkal (Sparta, 19/6), Jiří Skalák (Mladá Boleslav, 1/0), Vladimír Darida (Hertha Berlín, 27/1), Josef Šural (Liberec, 3/0), Milan Petržela (Plzeň, 16/0), David Pavelka (Liberec, 2/0), Jaroslav Plašil (Bordeaux, 94/6), Ladislav Krejčí (Sparta, 16/2), Jan Kopic (Plzeň, 2/0), Martin Frýdek (Sparta, 0/0)
Útočníci: David Lafata (Sparta, 36/8), Tomáš Necid (Bursaspor, 31/8), Milan Škoda (Slavia, 3/2)