10. října 2015 • 12:00

ANKETA: Vybírejte sestavu na Turky. Čtenáři chtějí Vaclíka, vládne i Necid

Autor:
V této sestavě nastoupili čeští fotbalisté v posledním utkání na hřišti Lotyšska. Jak byste tým postavili proti Turecku?
TOP VIDEA
Světové judo věří Krpálkovi: Jen ty můžeš porazit obra, který pořád vítězí! Světové judo věří Krpálkovi: Jen ty můžeš porazit obra, který pořád vítězí!
TOP góly 19. kola La Ligy: Skvělí Suárezové, přesný Griezmann TOP góly 19. kola La Ligy: Skvělí Suárezové, přesný Griezmann
VŠECHNA VIDEA ZDE

Postup na EURO už mají čeští fotbalisté v kapse. Před reprezentací stojí ovšem ještě dva kvalifikační zápasy, ve kterých je o co hrát. Vrbovi svěřenci bojují o výhodnější pozici při losování základních skupin pro šampionát, zároveň jde o možnost vyzkoušet méně okoukané tváře. Jakou základní sestavu byste zvolili pro dnešní duel s Tureckem? Doporučte ji Vrbovi v anketě iSport.cz.Čtenáři zatím jednoznačně volí do branky Tomáše Vaclíka místo velezkušené obvyklé jedničky Petra Čecha, mezi útočníky má v hlasování jednoznačnou převahu Tomáš Necid, který si na sraz přivezl excelentní formu z turecké ligy. Hlasujte dál!

Hlasování skončilo

V této anketě jste mohli hlasovat od 9. října 2015 13:30 do 10. října 201519:00


Brankáři
Obránci
Záložníci
Útočníci

Témata:  sportfotbalreprezentaceTureckoČesko