4. září 2016 • 18:20

Vstupenky na Severní Irsko stále jsou! Uděláme maximum, láká Jarolím

Autor:
TOP VIDEA
Jandač nominoval na MS: Nevešli se Kindl ani Kašpar Jandač nominoval na MS: Nevešli se Kindl ani Kašpar
Slavia - Jablonec: Jankovičův centr si do vlastní brány srazil Lüftner. Jablonec vede 1:0 Slavia - Jablonec: Jankovičův centr si do vlastní brány srazil Lüftner. Jablonec vede 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přijďte fandit novému týmu české reprezentace a pomoci mu proti prvnímu soupeři kvalifikace o MS 2018 v Rusku! Lístky na dnešní bitvu se Severním Irskem jsou ještě v prodeji. První zápas nového kvalifikačního cyklu, do kterého vstupuje zcela nový český tým, ještě není vyprodaný a trenér Karel Jarolím a kapitán Marek Suchý vzkazují fanouškům, že je jejich mužstvo v ochozech potřebuje."Byli bychom rádi, kdyby nás fanoušci přišli podpořit na stadion. Pomohli by nám. Je to pro nás důležitý zápas proti soupeři, který má podobné ambice jako my. Když jsou v hledišti fanoušci, kteří nám drží palce a fandí, tak je to pro každé mužstvo velká pomoc. Já mohu slíbit, že uděláme všechno pro to, abychom zápas zvládli," vzkázal fanouškům vpředvečer zápasu se Severním Irskem trenér národního týmu Karel Jarolím.

720p 480p 360p 240p
Musíme si dát pozor na standardní situace, varuje Jarolím před Severním Irskem

A podobně mluvil na stejné téma i čerstvý kapitán reprezentace Marek Suchý: "Ať přijdou na stadion. Chceme hrát fotbal pro lidi, aby byli na stadionu našim dvanáctým hráčem. Chceme si je získat. V domácích zápasech je podpora fanoušků v hledišti důležitá, může nám hodně pomoci získat body, které potřebujeme. Chceme být s fanoušky na jedné lodi."

Lístky lze koupit u pokladny č. 1 stadionu Sparty v Praze na Letné.

Vybrat si můžete ze tří cenových kategorií: 200, 400 a 600 korun.

Karla Jarolíma čeká první soutěžní zápas na lavičce české fotbalové reprezentace
Karla Jarolíma čeká první soutěžní zápas na lavičce české fotbalové reprezentace