7. října 2016 • 13:23

Smolař Drobný! Zlomený má nejen loket, ale i zápěstí, chybět bude pár týdnů

Autor:
TOP VIDEA
Potyčky Plzně a Sparty: Procházka vs. Matějovský, Bednářův skluz i Costův prostředníček Potyčky Plzně a Sparty: Procházka vs. Matějovský, Bednářův skluz i Costův prostředníček
Hlášky z oslav Komety: Překládání z pražštiny, Zaťovič slíbil Erata Hlášky z oslav Komety: Překládání z pražštiny, Zaťovič slíbil Erata
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový brankář Jaroslav Drobný si z reprezentačního srazu odnesl dokonce dvě zlomeniny. Dnešní vyšetření v Brémách odhalilo, že kromě zlomeniny loketní kosti má gólman Werderu naštípnutou kost i v zápěstí. Na trávníku bude chybět několik týdnů.Šestatřicetiletý Drobný se zranil na úterním tréninku národního týmu v Praze. Během pár vteřin na něj šlo několik střel a ta poslední mu způsobila zlomeninu. Původní diagnóza byla zlomenina loketní kosti. Ve čtvrtek se s týmem přesunul do Hamburku, odkud zamířil do Brém a tam se dnes podrobil vyšetření, které ukázalo další zranění.

"Ruku má znehybněnou v dlaze. Uvidíme, jak se to bude hojit. Vypadá to, že bude chybět několik týdnů, ale kdo ví. Jaroslav se určitě bude snažit dát dohromady co nejrychleji, aby se mohl znovu postavit do branky," řekl trenér brankářů Werderu Christian Vander pro klubový web.

Po nevydařeném vstupu Brém do sezony se Drobný na poslední čtyři zápasy dostal do základní sestavy a v minulých dvou duelech pomohl týmu ke čtyřem bodům. S reprezentací přijde o sobotní zápas proti Německu na stadionu v Hamburku, kde strávil šest sezon.

Ladislav Krejčí básnil o Itálii, ale těšil se i na češtinu a kamarády

Kadeřábek: I Němci můžou mít špatný den, třeba pochytím nějaké signály

720p 480p 360p 240p
Droppa: Nebyl jsem v zapadákově, podával jsem kvalitní výkony

720p 480p 360p 240p
Vaclík: Neuer je teď nejlepší gólman na světě

720p 480p 360p 240p
Gebre Selassie: Němci jsou nejtěžší soupeř, co nás mohl potkat