+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. listopadu 2016 • 16:14

Dělobuch na hvězdu! Fanoušci útočili na Lewandowského, ten se pomstil

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvostná forma. Polský útočník Robert Lewandowski je v boji o MS 2018 v Rusku k nezastavení. V utkání v Rumunsku (výhra 3:0) vstřelil dvě branky a upevnil si pozici nejlepšího kanonýra evropské kvalifikace. Zastavit šutéra se kromě obránců pokusili i fanoušci, kteří vhodili do jeho blízkosti dělobuch, hvězdu soupeře omámili a na 10 minut přerušili utkání.Čtyři zápasy, sedm branek. Úžasná statistika zdobí polského snajpra, který svými výkony vede svoji zemi na mistrovství světa. Díky Lewandowského gólům je Polsko na prvním místě skupiny E.

Útočníka Bayernu Mnichov nezastavil žádný soupeř, kterému se v reprezentačním dresu v probíhající kvalifikaci postavil. Trefil se proti Kazachstánu, Dánsku, Arménii a naposled i proti Rumunsku. Obránci soupeře si s hvězdným střelcem nevědí rady.

V Rumunsku se však dlouho nemohl prosadit. Urostlého forvarda se navíc snažili rozhodit i domácí fanoušci. Do jeho blízkosti hodili dělobuch. Lewandowski chtěl upozornit rozhodčího, jenže dělobuch explodoval a útočník se po ráně skácel k zemi.

Rozhodčí neváhal a utkání na 10 minut přerušil. Otřesenému „Lewowi“ se naštěstí nic nestalo a v utkání pokračoval. A co víc. V závěrečných minutách se rumunskému publiku dokonale pomstil. Hned dvakrát rozvlnil domácí síť a potvrdil výhru Polska.

VIDEO: Dělobuch vybouchl v blízkosti Lewandowského

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze