+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
19. června 2015 • 13:20

V Anglii se diví: Našim fanouškům řekli, ať nejezdí. Ale na EURO plno není

Autor:
Ani při utkání Anglie s Portugalskem se nepodařilo stadion v Uherském Hradišti zcela zaplnit
TOP VIDEA
Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever
Koho by pozvali na večeři? Lavička by vzal Peltu s manželkou, Škoda Rooneyho Koho by pozvali na večeři? Lavička by vzal Peltu s manželkou, Škoda Rooneyho
VŠECHNA VIDEA ZDE

První zápasy v základních skupinách jsou minulostí a mistrovství Evropy do 21 let stále čeká na první zcela vyprodaný stadion. Všechny sedačky se nepodařilo obsadit nejen při prvním zápase českého týmu, zhruba 900 volných míst zůstalo i na čtvrtečním utkání Anglie proti Portugalsku (0:1). Nesrovnalostí si všiml i zpravodaj BBC.Na začátku zápasu na osmitisícovém stadionu v Uherském Hradišti to vypadalo, že bude návštěva ještě nižší, než konečných 7163 diváků. Nakonec ale byla k vidění řada volných míst v jinak obsazených sektorech. Stejně jako v jiných případech, i tady nešlo vstupenky před zápasem již koupit.

„Přitom bylo již několik měsíců dopředu řečeno, že je vyprodáno. A angličtí fanoušci si nyní přicházejí sednout na stadion, který při výkopu nebude zaplněný ani z půlky,“ hlásil reportér BBC Ben Smith. Podstatná část lidí byla vpuštěna na tribunu až ve chvíli, kdy skončil úvodní ceremoniál s hymnami, i tak zůstala na stadionu řada neobsazených míst.

„To je určitě otázka pro UEFA. A není to dobré ani pro turnaj samotný nebo anglické fanoušk. Řekli jim, aby sem necestovali, protože vstupenky byly vyprodané. Velmi zvláštní,“ podotkl ještě zpravodaj BBC.

Vidět v akci anglický tým je pro fanoušky, kteří si nezajistili vstupenky dříve, nyní už nemožné. V oficiálním předprodeji nejsou k dispozici lístky na nedělní zápas Albionu se Švédskem i středeční šlágr proti Itálii. Vstupenky nejsou k dispozici ani na obě semifinále a finále.

Přesto lze ještě nějaké vstupenky sehnat. Na oficiálních stránkách ME je v nabídce necelých 300 vstupenek na zítřejší klíčový souboj české jednadvacítky se Srbskem na Letné  - a to především do sektorů za brankou. Řada lístků je k dispozici i na další dvě utkání české skupiny Německo – Dánsko (v neděli, od 20:45 v Edenu) a Dánsko – Srbsko (v úterý, od 20:45 na Letné).

Při zápase Anglie s Portugalskem zůstala na tribunách řada volných místPři zápase Anglie s Portugalskem zůstala na tribunách řada volných míst