+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. června 2017 • 22:00

DOLLARumma! Mladík se vykašlal na AC, vlastní fanoušci ho zaházeli penězi

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Gianluigi Donnarumma (18) zažívá v posledních dnech perné chvíle. Mladý gólman AC Milán před několika dny odmítl nabídku svého mateřského klubu na prodloužení smlouvy s platem ve výši 5 milionů eur ročně a italští fanoušci mu to teď dávají pořádně sežrat. Až tak, že na něj na EURO fotbalistů do 21 let naházeli papírové peníze.Italiští reprezentanti do jednadvaceti let se postavili ve svém úvodním zápase na EURO do 21 let proti Dánsku. Při vítězství 2:0 se museli kromě soupeře vyrovnat ještě s nevraživostí vlastních fanoušků vůči svému gólmanovi. Za Donnarummovou brankou vyvěsili fanoušci "squadry azzury" transparent s nápisem "Dollarumma".

Ale aby toho nebylo málo, tak o chvíli později naházeli fanoušci na svého "oblíbence" falešné dolarové bankovky, čímž se jim podařilo zápas dokonce na chvíli přerušit, dokud pořadatelé brankoviště neuklidili. Italští fanoušci navíc pokřikem "Dollarumma" častovali mladou italskou jedničku celý první poločas.

Že se pověsti penězchtivého zrádce mladý gólman jen tak nezbaví naznačuje kromě zápasového incidentu fakt, že na svém twitterovém účtu zveřejnil velký americký sportovní server Bleacher Report karikaturu, která získala přes pět tisíc retweetů za necelých 24 hodin.

 Klasická verze
Mobilní verze