+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Jan Podroužek
23. června 2017 • 11:12

Českou jednadvacítku sleduje bývalý kapitán United. Prý chválí Simiče

TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z POLSKA | Sedává ve skyboxech na místech pro lidi z UEFA. Jeho pracovním prostředím je stadion v Tychách, a objektem zájmu česká jednadvacítka. Takový úkol dostal Nemanja Vidič, bývalý kapitán Manchesteru United, který hrál i za Inter Milán, od nejvyššího orgánu evropského fotbalu a zároveň od FA (anglické Fotbalové asociace), kde si dělá trenérskou profi licenci,  Ve své zprávě chválil pilíř české obrany Stefana Simiče.Seděl tam při prvním zápase s Německem, i při druhém s Itálií. A bude tam i na Dány, aby viděl výběr Vítězslava Lavičky. „Nemanja Vidič studuje trenérskou licenci a je to zadání od anglického svazu a UEFA,“ říká Radoja Simič, který se s legendárním srbským stoperem zná před svého příbuzného Mladena. Ten dělá kondičního trenéra Radojovu synovi Stefanovi, s nímž i sdílel jeden byt v Miláně.

„A tam stále Nemanja bydlí. Velmi se mu Milán líbí a proto nechtěl končit kariéru nikde jinde. Od Mladena, který je s ním v kontaktu, mám ale zprávy, že až dostuduje, trénovat bude určitě v Anglii,“ vypráví Radoja Simič, hráčský manažer.

Na anglický svaz už tak od Vidiče letěly dva raporty o české týmu, ale kromě adresáta nikdo neví, co v nich přesně je. „Jediné, co mi od Vidiče tlumočil Mladen, bylo, že Stefan si v nich stál velmi dobře,“ usmívá se Radoja.

Někdejší dlouholetý kapitán Manchesteru United Nemanja VidičNěkdejší dlouholetý kapitán Manchesteru United Nemanja Vidič

Vše o EURO U21 najdete zde >>

720p 360p
Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič

720p 360p
Střelec gólové parády Lüftner: Po zápase s Německem jsme se zdravě nasrali

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze