+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2008 • 09:29

Polák již začal s tréninkem

Autor:
Jan Polák
TOP VIDEA
JAK SI VEDLY HVĚZDY poprvé bez Neymara: Messi třikrát trefil tyč, Ronaldo pyká JAK SI VEDLY HVĚZDY poprvé bez Neymara: Messi třikrát trefil tyč, Ronaldo pyká
Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stav českého fotbalového reprezentanta Jana Poláka se po zranění stehenního svalu výrazně zlepšuje. Člen základní sestavy, který chyběl v kvalifikačním dvojzápase proti Polsku a Slovinsku, už začal i trénovat s míčem.Informuje o tom na svých webových stránkách jeho domovský klub Anderlecht Brusel.

Polák podstoupil v minulých dnech nové ultrazvukové vyšetření, které ukázalo, že jeho potrhaný sval se hojí dobře. Kdy by se mohl klíčový hráč belgického celku vrátit do sestavy, klub neuvedl. Záložník zatím trénoval jen individuálně - běhal a zkoušel i kontakt s míčem.

Podle listu La Derniere Heure by ho vedení Anderlechtu nicméně rádo vidělo na trávníku pokud možná už 16. listopadu. Bruselský tým totiž v ten den čeká klíčové utkání o čelo ligové tabulky se současným lídrem FC Bruggy. Zda je to reálné, ale ukážou až příští dny a týdny.

Témata:  sport, fotbal, polák

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze