+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2008 • 21:18

Ballack se vzdal funkce kapitána

Autor:
Michael Ballack
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německý fotbalista Michael Ballack se prý vzdal funkce reprezentačního kapitána. Záložník Chelsea tak učinil po dnešním rozohovoru s trenérem národního týmu Joachimem Löwem.Na tomto setkání se kouči osobně omluvil za nedávné komentáře v médiích, v nichž Löwa zkritizoval za výběr hráčů.

Ballack se s Löwem sešel ve Frankfurtu, detaily ze schůzky německý svaz podle agentury AP zveřejní až v pátek. Podle spekulací německých médií se Ballack s trenérem dohodl, že se vzdá kapitánské pásky a Löw ho ponechá v týmu.

Novým kapitánem byl měl být obránce Bayernu Mnichov Phillip Lahm.
Ballack se dostal do konfliktu s koučem po kvalifikačních zápasech s Ruskem a Walesem.

Po nich v novinách zkritizoval Löwa, že nepostavil zkušeného záložníka Torstena Fringse, který pak prohlásil, že za národní tým už nebude hrát.

Jak Ballack, tak Frings se však po pár dnech za prohlášení v médiích veřejně omluvili a záložník Werderu Brémy vzal rozhodnutí o odchodu z reprezentace zpět.
Klasická verze
Mobilní verze