+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2008 • 21:18

Ballack se vzdal funkce kapitána

Autor:
Michael Ballack
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen 3:1. Za domácí pálily posily SESTŘIH: Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen 3:1. Za domácí pálily posily
Valencia - Las Palmas: Cancelo se loučil s Valencií, Zaza mu dal sbohem pohlavkem Valencia - Las Palmas: Cancelo se loučil s Valencií, Zaza mu dal sbohem pohlavkem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německý fotbalista Michael Ballack se prý vzdal funkce reprezentačního kapitána. Záložník Chelsea tak učinil po dnešním rozohovoru s trenérem národního týmu Joachimem Löwem.Na tomto setkání se kouči osobně omluvil za nedávné komentáře v médiích, v nichž Löwa zkritizoval za výběr hráčů.

Ballack se s Löwem sešel ve Frankfurtu, detaily ze schůzky německý svaz podle agentury AP zveřejní až v pátek. Podle spekulací německých médií se Ballack s trenérem dohodl, že se vzdá kapitánské pásky a Löw ho ponechá v týmu.

Novým kapitánem byl měl být obránce Bayernu Mnichov Phillip Lahm.
Ballack se dostal do konfliktu s koučem po kvalifikačních zápasech s Ruskem a Walesem.

Po nich v novinách zkritizoval Löwa, že nepostavil zkušeného záložníka Torstena Fringse, který pak prohlásil, že za národní tým už nebude hrát.

Jak Ballack, tak Frings se však po pár dnech za prohlášení v médiích veřejně omluvili a záložník Werderu Brémy vzal rozhodnutí o odchodu z reprezentace zpět.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze