Messi urazil pořadatele: Cena pro nejlepšího hráče? Nechci ji!

0
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Svědík: Baník, nebo Polsko? Pozor, horká je ale pořád i plzeňská stopa!

Argentinský fotbalista Lionel Messi podle domácích a španělských médií odmítl po porážce ve finále jihoamerického šampionátu s Chile převzít cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Trofej po jeho rozhodnutí zmizela z pódia a organizátoři ji nikomu neudělili.

Argentina po bezbrankovém zápasu i prodloužení prohrála s domácím Chile na penalty 1:4 a Messi tak s národním týmem skončil druhý stejně jako loni na mistrovství světa v Brazílii. Na světovém šampionátu byl rovněž zvolen nejlepším hráčem turnaje.

Útočník Barcelony se podle deníku Marca obdobně zachoval i po úvodním duelu s Paraguayí, kdy nechtěl cenu pro hráče utkání poté, co se spoluhráči přišel o poločasový náskok 2:0 a uhrál pouze remízu 2:2.