+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. listopadu 2015 • 23:32

Krejčí se vrací do formy. V Polsku se blýskl parádním gólem

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Často byl kritizován za špatné výkony jak na klubové, tak i reprezentační úrovni. Záložník Ladislav Krejčí se však nenechal rozhodit kritikou a nyní se mu vrací jeho bývalá forma zpátky. Ve dvou přípravných reprezentačních zápasech vstřelil dva góly. Především výstavní trefa v Polsku stála za to. "Jsem rád, že to tam takhle padlo," řekl po utkání.Nedařilo se mu. Párkrát byl vystřídán v polovině zápasu. Fanoušci Ladislavu Krejčímu nemohli v posledních týdnech přijít na chuť. Trenér Pavel Vrba nebyl s jeho výkony spokojený, ale hůl nad ním nezlomil.

V pátečním přípravném utkání proti Srbsku poslal sparťanského záložníka do hry sice až v 71. minutě, ale o deset minut později se mu odvděčil gólem na 3:1. V Polsku už 23letý fotbalista patřil do základní jedenáctky. A byl to právě on, kdo zareagoval parádním gólem na dvě rychlé branky domácích.

VIDEO: Podívejte se na Krejčího gól proti Polsku

Celá akce začala u rohového praporku, kde Kamil Vacek donutil napadáním soupeře k chybné rozehrávce. Tu zachytil na hranici velkého vápna právě Ladislav Krejčí. Prvním dotykem si míč připravil do palebné pozice a druhým zakroutil míč do šibenice. Polský brankář Artur Boruc se zkoušel ještě natáhnout po jeho střele, ale marně.

Čeští fotbalisté prohráli na půdě Polska 1:3, gól záložníka Ladislava Krejčího nestačil
Čeští fotbalisté prohráli na půdě Polska 1:3, gól záložníka Ladislava Krejčího nestačil

„Hned, jak jsem míč přebral, tak jsem si říkal, že to zkusím,“ vykládal po utkání český záložník o své parádním gólu. „Jsem rád, že to tam takhle padlo,“ dodal.

Ve druhém poločase se však Krejčí do hry už moc nedostal. V 58. minutě ho na hřišti nahradil Jiří Skalák. Češi potřetí v utkání inkasovali a v Polsku prohráli 1:3.  „Jsem zklamaný, chtěli jsme zvítězit, ale do zápasu jsme vůbec nevstoupili dobře. Prohrávali jsme rychle 0:2 a s takovým týmem se to těžko otáčí,“ hledal po zápase důvody porážky.

Čech: Rekord? Udržet se tak dlouho je výborná vizitka

Suchý o dvou rychlých gólech Poláků: Strašně to ovlivnily

Vacek o prohře: Viděli jsme, že polská liga má kvalitu

Bartošák: Mysleli jsme, že na ně vletíme. Bylo to naopak

 Klasická verze
Mobilní verze