23. března 2016 • 22:25

Varování pro Čechy, Chorvaté si v přípravě poradili s Izraelem

Dukla - Karviná: Šisler uklouzl po míči a atakoval rohový praporek Dukla - Karviná: Šisler uklouzl po míči a atakoval rohový praporek
Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY | Chorvatští fotbaloví reprezentanti porazili v přípravném utkání Izrael 2:0. Soupeř českého týmu na červnovém mistrovství Evropy vstřelil obě branky v prvním poločase, v Osijku skórovali Ivan Perišič a Marcelo Brozovič.

První šanci zápasu měli hosté, ale trefili jen konstrukci chorvatské branky a z protiútoku otevřel ve čtvrté minutě skóre Perišič. Záložník Interu Milán poslal míč do sítě po přesném pasu klubového spoluhráče Brozoviče z levé strany.

Půl hodiny nato Chorvatsko zvýšilo náskok po podobné akci, tentokrát přihrával Mandžukič a Brozovič zakončil. Řadu dalších šancí pak ještě fotbalisté obou mužstev v útočně laděném zápasu nevyužili.

Po téměř dvouleté pauze se do izraelské sestavy vrátil Jossi Benajun. Pětatřicetiletý středopolař si připsal 97. reprezentační start a posunul vlastní národní rekord.