26. března 2016 • 12:15

Irský útočník ukázal HOROROVÉ zranění. A pak si oddechnul

Autor: ,
TOP VIDEA
Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii! Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii!
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pro irského útočníka Kevina Doyla skončilo přátelské utkání se Švýcarskem (1:0) už po 22 minutách. Po střetu s obráncem Timmem Klosem musel střídat – a nelze se tomu divit. Z ostrého střetu si odnesl hlubokou a krvavou ránu blízko svého kotníku. Naštěstí pro hráče, který působí v zámořské MLS, následky nebyly tak hrozné, jak by se mohlo na první pohled znát.Asi i proto se Doyle s detailním snímkem rány podělil se svými fanoušky na sociálních sítích. „Díky všem za zprávy, mohlo to být horší. Stačí jen malý operační zákrok a brzy budu zase zpátky,“ popsal vážnost zranění. A mohl si oddechnout...

Střet skutečně nevypadal na první pohled příliš hrozivě, ale Doyle hned naznačoval směrem ke střídačce, že nemůže pokračovat.

Také trenér Irska Marin O´Neill byl spokojený, že Doyle nebude mít ze střetu vážnější následky. „Museli mu to vyčistit. Dobrá zpráva je, že nedošlo ke zlomenině. V úterý hrát nebude, ale jinak je v pořádku,“ popsal zdravotní stav irského reprezentanta.

Fotografii hluboké rány umístil Kevin Doyle na Twitter
Fotografii hluboké rány umístil Kevin Doyle na Twitter