1. dubna 2016 • 16:56

Vypadáte, že nic neumíte. Tévez prozradil, jaké to je hrát s Messim

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: NEJ fanoušek ligy, český Neuer a Zavadilovo pssst! LIGA NARUBY: NEJ fanoušek ligy, český Neuer a Zavadilovo pssst!
Krpálek už se dostal za 115 kilo: Nechci, aby se mnou vytírali žíněnky Krpálek už se dostal za 115 kilo: Nechci, aby se mnou vytírali žíněnky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spousta lidí ho považuje za nejlepšího fotbalistu na světě. Pětkrát to také potvrdil ziskem Zlatého míče. Hrát s Lionelem Messim ale není nic jednoduchého. Aspoň podle jeho spoluhráče z argentinské reprezentace Carlose Téveze. Hvězda Barcelony je prý někdy prostě moc dobrá…„Obecně je vlastně hraní s Messim jednoduchá věc,“ vykládal Tévez jihoamerickým novinářům. „Ale někdy to může být hodně složité, protože my všichni hrajeme fotbal, zatímco on nějaký úplně jiný sport. Všechno dělá tak přirozeně,“ vyznal se z obdivu ke kvalitám svého slavného spoluhráče.

Carlos Tévez chyběl v posledních dvou zápasech kvalifikace o postup na mistrovství světa, ale útočník Boky Juniors věří, že by se mohl dostat do argentinské sestavy pro nadcházející Copu Ameriku. „Myslím, že mám tak 50procentní šanci se tam probojovat,“ uvedl bývalý hráč Manchesteru United, City či Juventusu.

„Jestli se chci dostat do sestavy, musím být lepší než jen dobrý, protože Argentina má všechny ty skvělé šampiony,“ ví dobře Tévez, že ho nečeká jednoduchá mise. I kvůli Lionelu Messimu.