+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. srpna 2016 • 15:18

Jarolím vybírá asistenty. Ke Kočímu přidá Koubka z Bohemky

Autor:
TOP VIDEA
Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude
Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dva týdny před prvním zápasem Karla Jarolíma v roli reprezentačního trenéra se rýsují jména jeho nejbližších spolupracovníků. Jeho asistenty by se měli stát Miroslav Koubek z Bohemians 1905 a Boris Kočí, který s Jarolímem dosud působil v Mladé Boleslavi. Vršovický klub už zájem o Koubka potvrdil na svých internetových stránkách. „Oficiálně potvrdíme jména až příští týden na tiskové konferenci,“ uvedl manažer reprezentace Jaromír Šetrle.Po konci angažmá v Mladé Boleslavi se Jarolím věnuje naplno práci u reprezentačního týmu. Stihl první inspekční cesty do Švýcarska a Dánska a finišují také jednání o obsazení míst jeho asistentů.

Koubkovi v Bohemians nebudou bránit, aby si přibral reprezentační povinnosti. „Považujeme za čest, že se v souvislosti s českou reprezentací mluví o našem hlavním trenérovi,“ uvedl ředitel klubu Darek Jakubowicz. „Po pravidelných nominacích našich kmenových hráčů do reprezentační jedenadvacítky a v závislosti na současném zájmu o našeho trenéra k reprezentačnímu áčku je evidentní, že jsme se rozhodli jít v Ďolíčku správným směrem,“ uvedl.

Kromě něj by měl u reprezentace jako další asistent působit také Boris Kočí, který s Jarolímem spolupracoval v Mladé Boleslavi, dříve působil jako trenér béčka Sparty, jako hlavní trenér vedl druholigovou Vlašim.

Fotbalovou reprezentaci čeká 31. srpna přátelské utkání s Arménií, 4. září pak zahájí kvalifikaci o MS 2018 na Letné proti Severnímu Irsku.