Bolest Slavie! TOP 5 tutovek, které v Jihlavě pohřbila

Autor: pta
0
  • V Jihlavě spálili fotbalisté Slavie řadu šancíV Jihlavě spálili fotbalisté Slavie řadu šancíFOTO: Koláž iSport.cz

Na počet nevyužitých šancí fotbalisté Slavie v Jihlavě jasně zvítězili - jenže to se do tabulky nepočítá. Nejvíc posílený tým Synot ligy si odvezl z Vysočiny pouze bod za remízu 0:0. Nepomohl návrat kanonýra Milana Škody, na trefu z prvního jarního kola nenavázal Muris Mešanovič. Podívejte se na pět největších tutovek, které Slavia neproměnila v gól.

• 1. Škoda vysoko nad (11. minuta)

Jihlava - Slavia: Škoda jihlavskou bránu vysoko přestřelil

Zmrhal krásně připravil střeleckou pozici pro Škodu . Ten měl dost času i prostoru zakončit z hranice velkého vápna, ale vystřelil příliš vysoko. Hned se chytil za hlavu…

• 2. Mešanovič mimo z tří metrů (30. minuta)

Jihlava - Slavia: Mešanovič netrefil bránu ze tří metrů

V tomto případě byla Slavia ke gólu opravdu blízko. Mešanovič se dostal k míči na malém vápně, otočil se… a neukázal vůbec přesnou mušku.

• 3. Mešanovič trefil tyč (47. minuta)

Jihlava - Slavia: Trápení pokračuje – Mešanovič trefil tyč

Ani série zahozených šancí z první půle nepřipravila Mešanoviče o chuť. Když mu to nešlo zblízka, zkusil to z dálky. Míč se odrazil od tyče zpátky do hřiště…

• 4. Vukadinovič zase vysoko nad (33. minuta)

Jihlava - Slavia: Další šanci Slavie spálil Vukadinovič

Mijan Vukadinovič měl také dobrou palebnou pozici, kterou mu připravil Mešanovič. Srbský záložník s ní naložil hodně nepřesně a o poločase jako první ze slávistů střídal.

• 5. Zmrhal pálil z úhlu (28. minuta)

Jihlava - Slavia: Zmrhal sám před bránou vystřelil příliš vysoko

Střela slávistického záložníka, který se k jihlavské bráně přiblížil ze strany, měla razanci i směr. Přesto jen těsně prolétla mimo.

• Sestřih utkání: Jihlava - Slavia 0:0

CELÝ SESTŘIH: Jihlava - Slavia 0:0. Několik šancí a tyč hostům nestačily