a dozvíte se vše jako první.
28. listopadu 2015 • 19:25

Už zase pálí! Vydra byl jediným střelcem Readingu proti Nottinghamu

Matěj Vydra vstřelil jediný gól Readingu
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer

Český fotbalový útočník Matěj Vydra vstřelil jediný gól Readingu při prohře 1:3 v zápase druhé anglické ligy na hřišti Nottinghamu. Vydra, který je v nižší soutěži na hostování z Watfordu, skóroval podruhé v sezoně.

Bývalý útočník Jihlavy či Ostravy otevřel skóre ve 14. minutě po Norwoodově přihrávce, další branky už ale dávali pouze domácí. Dvěma góly k výhře Nottinghamu přispěl Oliveira. Readingu nepomohla ani přesilovka, kterou hrál od 66. minuty po vyloučení Hobbse.

Reading je v tabulce devátý se ztrátou jednoho bodu na šestou pozici, která zajišťuje účast v play off o postup.