Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. února 2016 • 22:50

Van Gaal se zachránil. United porazili outsidera v poháru 3:0

Sparta - Teplice: Václav Kadlec si naběhl na Zahustelův centr a Sparta vede 1:0 Sparta - Teplice: Václav Kadlec si naběhl na Zahustelův centr a Sparta vede 1:0
Liberec - Chomutov: Bitka jako v NHL! Jánošík a Flemming sundali rukavice Liberec - Chomutov: Bitka jako v NHL! Jánošík a Flemming sundali rukavice

Fotbalisté Manchesteru United postoupili po vítězství 3:0 nad třetiligovým soupeřem Shrewsbury Town do čtvrtfinále Anglického poháru. Tým kritizovaného trenéra Louise van Gaala, kterému hrozilo v případě jakékoliv ztráty odvolání, ukončil povinným úspěchem sérii tří soutěžních zápasů bez výhry.

Čtyři dny po nečekané porážce 1:2 na hřišti dánského mistra Midtjyllandu se gólově prosadili Chris Smalling, v nastavení první půle Juan Mata a ve druhém poločase Jesse Lingard.

O postup do semifinále se Manchester utká 12. března z West Hamem, už ve čtvrtek bude v odvetě na domácím hřišti napravovat porážku z Dánska.

Hosté: 37. Smalling, 45+2. Mata, 61. Lingard

Domácí: Leutwiler – Grandison, Whitbread, Knight-Percival (46. Cole) – Grimmer, Whalley, Ogogo, Black, Brown – Mangan, Akpa Akpro (81. Clark)

Hosté: Romero – Varela, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson (46. Riley) – Schneiderlin, Ander Herrera – Depay, Mata (65. Andreas Pereira), Lingard – Martial (71. Keane)

Domácí: Whitbread, Grimmer

Robert Madley – Holmes, Burt (vš. Anglie)