Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. května 2016 • 20:52

Pudilův sen o Premier League je pryč. Tým Wednesday na postup nedosáhl

NEJ góly bundesligy: Perfektní voleje, sólo i dělová rána Raffaela NEJ góly bundesligy: Perfektní voleje, sólo i dělová rána Raffaela
Tenisový svět truchlí! Co všechno dokázala Jana Novotná (†49)? Tenisový svět truchlí! Co všechno dokázala Jana Novotná (†49)?

Český reprezentační obránce Daniel Pudil nedosáhl se svým klubem Sheffield Wednesday na postup do Premier League. Dnešní finále play off druhé ligy ve Wembley vyhrál 1:0 Hull, jemuž se podařil okamžitý návrat do nejvyšší soutěže po loňském sestupu.

Jediný gól zápasu vstřelil v 72. minutě Senegalec Mohamed Diamé, jehož střela z pětadvaceti metrů zajistila Hullu bonus ve výši 170 milionů liber (šest miliard korun).

Třicetiletý Pudil hrál v utkání do 86. minuty a zklamání z neúspěchu v rozhodujícím duelu zažil podruhé. Finále druholigového play off prohrál už v roce 2013 jako hráč Watfordu, z něhož ve Wednesday od loňska hostuje. Tým ze Sheffieldu čeká na návrat mezi elitu šestnáct let.

Pudil se nyní jako poslední připojí k reprezentačnímu týmu připravujícímu se na mistrovství Evropy ve Francii.

Fotbalisté Hullu slaví. Ve finále play off vyhráli nad Sheffieldem Wednesday 1:0 a postoupili do Premier League.

1.  Manchester City 12 11 1 0 40:7 34
2.  Manchester Utd. 12 8 2 2 27:6 26
3.  Chelsea 12 8 1 3 23:10 25
4.  Tottenham 12 7 2 3 20:9 23
5.  Liverpool 12 6 4 2 24:17 22
6.  Arsenal 12 7 1 4 22:16 22
7.  Burnley 12 6 4 2 12:9 22
8.  Watford 12 5 3 4 19:21 18