a dozvíte se vše jako první.
1. srpna 2009 • 18:07

Chelsea blízko porážky, zachránil ji vlastňák

Didier Drogba slaví gól do sítě Interu Milán
TOP góly 11.kola HET ligy: Nekompromisní hlavičky Šurala a Potočného, Tlustého přesná rána TOP góly 11.kola HET ligy: Nekompromisní hlavičky Šurala a Potočného, Tlustého přesná rána
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu

Fotbalisté Chelsea byli hodně blízko první prohře v přípravě na novou sezonu. Po skalpech milánského Interu i AC prohrávali v Readingu ještě minutu před koncem o dvě branky, nakonec ale dokázali i díky vlastnímu gólu domácích vyrovnat.

Nový kouč „blues" Carlo Ancelotti nasadil do posledního přátelského zápasu hodně silnou sestavu. Do středu obrany před Petra Čecha postavil vedle Johna Terryho Ricarda Carvalha, Branislav Ivanovič se posunul na pravou stranu.

Do „diamantu" ve středu hřiště poslal Michaela Essiena s Dekem, obranné úkoly si měl plnit Mikel a útočné duo Nicolas Anelka, Didier Drogba podporovat Frank Lampard.

Jenže Chelsea se nevydařil závěr prvního poločasu - nejdříve se ve 38. minutě trefil domácí Kebe a ještě před odchodem do šaten zvýšil na 2:0 Davies. Šanci pro „Blues" vykřesal minutu před koncem až střídající Kalou, o minutu později si pak domácí dali vlastní gól a bylo vyrovnáno.

Reading - Chelsea 2:2