Autor: dvo
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

VIDEO | O tom, že se v Anglii hraje o něco důrazněji než kdekoli jinde, se všeobecně ví. Navíc, když je to takový šlágr jako utkání mezi Liverpoolem a Arsenalem (2:2). Oba týmy nutně potřebovaly získat tři body, a tak se mezi sebou na hřišti praly hlava nehlava. Výsledkem byli zranění Martin Škrtel a Santiago Cazorla, kterého prošlápl náhradník Fabio Borini.

Hosté: 45+2. Debuchy, 64. Giroud

Domácí: Jones – K. Touré (81. Lambert), Škrtel, Sakho – Henderson, Lucas Leiva, Gerrard, Marković (74. Borini) – Coutinho, Sterling, Lallana.

Hosté: Szczęsny – Debuchy, Chambers, Mertesacker, Gibbs – Flamini – A. Sánchez (90+4. Monreal), Oxlade-Chamberlain (90. Campbell), Cazorla, Welbeck – Giroud (82. Coquelin).

Domácí: Enrique, Lambert, Moreno, Manquillo, Mignolet, Can, Borini

Hosté: Podolski, Walcott, Monreal, Martínez, Campbell, Coquelin, Maitland-Niles

Domácí: Borini, Borini (č)

Hosté: Flamini, Debuchy, Cazorla

Oliver – Long, Betts

Anfield Road, Liverpool

Oba ale utkání dohráli. Škrtel navíc vstřelil důležitou vyrovnávací branku. Právě liverpoolského obránce museli domácí lékaři ošetřovat několik minut. Sudí Michael Oliver proto také později nastavil až devět minut.

Hostující záložník Cazorla ošetření nepotřeboval, ale jeho roztržený dres a bolestivý šrám pod bradavkou vypadal opravdu nepříjemně.

Útočník Reds Fabio Borini přišel na hřiště v 74. minutě. V 90. minutě obdržel po faulu žlutou kartu a o dvě minuty později už se klidil z hrací plochy.

SESTŘIH Premier League: Liverpool - Arsenal 2:2

Po jeho ošklivém zákroku, kdy kopačkou sjel Cazorlův hrudník až mu roztrhl i dres, musela následovat jedině druhá žlutá a tudíž odchod do sprch.

Borini tak ukázkově předvedl, jak by se správný žolík neměl chovat. Během pěti minut se nechal hloupě vyloučit a ještě se vztekal, když mu to sudí spočítal. Jeho zákrok byl velmi podobný tomu, který předvedl Nigel de Jong na Xabiho Alonsa ve finále MS 2010.