19. července 2015 • 18:40

Vydra se trefil. Gólem pomohl Watfordu k vítězství v přípravě

Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček

Nováček Premier League Watford piluje formu na novou sezonu. V rámci přípravy se utkal s německým Paderbornem. Tým z britských ostrovů zvítězil 2:0, přičemž skóre utkání otevřel český útočník Matěj Vydra.

Watford začal v rozestavení 4–3–1–2. Jedním z útočníků byl právě český legionář. Diváci na stadionku v Paderbornu se dočkali rychlé branky. V 11. minutě načasoval hostující Deeney krásnou přihrávku za obranu a český útočník z první poslal hosty do vedení.

Watford nastoupil ve dvou různých jedenáctkách. Do druhé půle už tak Vydra nevyběhl. Naopak nastoupil další český reprezentant Daniel Pudil. Watford přidal ve druhé půli druhou branku a zápas ovládl v poměru 2:0.

Vydra ve Watfordu už dvakrát hostoval, ale teprve začátkem července se stal jeho kmenovým hráčem. Přestoupil z italského Udine a podepsal pětiletou smlouvu. V loňské sezoně patřil ke klíčovým hráčům týmu a k postupu přispěl 16 brankami.

Témata:  sportfotbalvydrapřípravawatford

1.  Chelsea 33 25 3 5 69:29 78
2.  Tottenham 33 22 8 3 69:22 74
3.  Liverpool 34 19 9 6 70:42 66
4.  Manchester City 33 19 8 6 63:35 65
5.  Manchester Utd. 33 17 13 3 50:24 64
6.  Arsenal 32 18 6 8 64:40 60
7.  Everton 34 16 10 8 60:37 58