20. září 2016 • 23:35

Chelsea v poháru přestřílela Leicester 4:2, Arsenal i Liverpool postoupily

Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále
Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku

Osmifinále anglického Ligového poháru už bude bez úřadujícího mistra z Leicesteru. Ten sice doma ještě v závěru první půle vedl nad fotbalisty Chelsea 2:0, ale nakonec prohrál 2:4 po prodloužení.

digi tv

Za Leicester se dvakrát trefil Okazaki, ale v nastavení prvního poločasu snížil Cahill a krátce po přestávce vyrovnal výstavním volejem zpoza šestnáctky Azpilicueta. V prodloužení už domácí postrádali vyloučeného stopera Wasilewského a během dvou minut je dvakrát ztrestal Fábregas.

Brankář Arsenalu Petr Čech dostal na třetí kolo poháru volno, zápas v Nottinghamu odchytal Argentinec Martínez a hosté zvítězili vysoko 4:0. Druhý celek ligové tabulky Everton zato prohrál s Norwichem 0:2, s druholigovým protivníkem doma vypadl také Bournemouth.

Témata:  sportfotbalanglie

1.  Chelsea 28 22 3 3 59:21 69
2.  Tottenham 28 17 8 3 55:21 59
3.  Manchester City 28 17 6 5 54:30 57
4.  Liverpool 29 16 8 5 61:36 56
5.  Manchester Utd. 27 14 10 3 42:23 52
6.  Arsenal 27 15 5 7 56:34 50
7.  Everton 29 14 8 7 51:30 50